wtorek, 04 kwiecień 2017 20:00

Gimnazjaliści! Gratulujemy sukcesów z języka niemieckiego! Wyróżniony

Składamy gratulacje uczniom z Gimnazjum nr 1, 4, 5, 7, 12 oraz z Rogóźna, którzy w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego, zorganizowanym po raz czternasty w naszym liceum, wykazali się świetnymi umiejętnościami językowymi oraz wiedzą o krajach niemieckojęzycznych. Wielu wrażeń dostarczyła zabawa „Gruppenduell”, wzorowana na znanym show telewizyjnym „Familiada”, dzięki której uczestnicy poznali się nawzajem i rozładowali emocje.

Zwyciężczynią tegorocznego konkursu została:

Julia Sokołowska z Gimnazjum nr 5.

Drugie miejsce zajęła Angelika Dumała z Gimnazjum w Rogóźnie.

Na trzecim miejscu uplasowała się Agnieszka Żywiecka z Gimnazjum nr 1.

Jury przyznało również wyróżnienie I stopnia dla Natalii Krupińskiej z Gimnazjum nr 5 oraz II stopnia dla Niny Ziółkowskiej z Gimnazjum nr 1.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszym szlifowaniu języka Goethego. „Hals- und Beinbruch” na zbliżającym się egzaminie gimnazjalnym!

Dziękujemy nauczycielom za zmotywowanie uczniów do wzięcia udziału w konkursie oraz za przeprowadzenie eliminacji szkolnych.

Radzie Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu, a także wydawnictwu PWN dziękujemy serdecznie za ufundowanie nagród.

Organizatorzy MKJN: Anna Kurzyńska-Wiak, Agnieszka Adamaszek i Krzysztof Wojciechowski

Czytany 2718 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 09 kwiecień 2017 14:57