niedziela, 08 styczeń 2017 23:53

Konkurs pastorałek i kolęd Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 grudnia 2016 roku w auli I LO przez prawie cały dzień w bożonarodzeniowej atmosferze można było posłuchać anglojęzycznych pastorałek i kolęd. Wszystko za sprawą konkursu, który odbył się tego dnia w naszej szkole. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie własnej interpretacji wylosowanej wcześniej piosenki świątecznej i wykonanie jej przed jury. Jak zwykle mogliśmy liczyć na kreatywność naszych uczniów, którzy z pełnym zaangażowaniem prezentowali swoje programy artystyczne. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji, jury przyznało nagrody za najlepsze występy: 1. miejsce zajęła klasa II A, 2. miejsce klasa I A, a miejsce 3. klasa I D.  Organizacją konkursu zajął się Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Anny Nowak i Pani Moniki Ochał. Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie, a wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Czytany 4839 razy