poniedziałek, 11 kwiecień 2016 20:02

VII Międzyszkolny Konkurs Talentów za nami! Wyróżniony

Tegoroczne „Chrobry Show” jak zwykle nie zawiodło publiczności zebranej w auli naszego liceum poziomem oraz zaangażowaniem uczestników. Ponad dwadzieścia młodych talentów z wszystkich szkół Grudziądza rywalizowało ze sobą o najważniejszą nagrodę – Statuetkę Grand Prix. Mozaikę talentów mogliśmy oglądać w czterech kategoriach: plastycznej, muzycznej, sprawnościowej i literackiej. Jury złożone ze specjalistów w każdej z kategorii pod przewodnictwem organizatora, Pani Małgorzaty Ossowskiej-Neumann miało nie lada wyzwanie, aby wybrać grudziądzki talent 2016 roku. Statuetkę Grand Prix zdobył Paweł Woźniak, uczeń Gimnazjum nr 7, który na deskach naszej auli zaprezentował swoje niebanalne zdolności magiczne. Prawdziwe show, które zgotował wszystkim widzom, pozwoliło mu wygrać oczywiście także w rywalizacji sprawnościowej. Na uznanie zasługują również uczniowie, którzy zdobyli nagrody w pozostałych kategoriach:

- plastyczna:
I miejsce – Maciej Perkowski – III LO w Grudziądzu;
II miejsce – Marta Kamińska – III LO w Grudziądzu;
III miejsce – Kamila Siuchowska - Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu.

-muzyczna:
I miejsce – Agata Gajewska – Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu;
II miejsce ex aequo – Jakub Gromadziński – Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu;
                              Szymon Gajewski – IV LO w Grudziądzu;
III miejsce – Marta Gronek – Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu.

-literacka:
I miejsce – Dominika Ziółkowska – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu.

- sprawnościowa:
II miejsce – Daniel Szlachta - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu.

Tegoroczną edycję Konkursu Talentów poprowadzili: Asia Trykowska i Łukasz Bednarczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i uświetnienia tej imprezy: Pani Małgorzacie Ossowskiej-Neumann, członkom jury, prowadzącym, chłopakom odpowiedzialnym za sprzęt a także przedstawicielom mediów: Gazecie Pomorskiej i Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu.

Do zobaczenia na ósmej edycji „Chrobry Show” już za rok!