niedziela, 23 listopad 2014 15:42

Próbne matury Wyróżniony

Harmonogram matury próbnej z OPERONEM

Listopad 2014r.

25.11.2014r.- 9.00-11.50 – j. polski (PP)

14.00-17.00- j. polski (PR)

26.11.2014r.- 9.00-11.50-matematyka (PP)

14.00-17.00-matematyka (PR)

27.11.2014r.-9.00-11.00-j. angielski/j. niemiecki (PP)

14.00-16.30 – j. angielski/j. niemiecki (PR)

28.11.2014r.- 9.00-12.00-biologia (PR), historia (PR), geografia (PR)

14.00-17.00- chemia (PR), wos (PR), fizyka (PR)

Uwaga!

W dniach 25-28.11.2014r. kL. III przychodzą do szkoły na 8.30.

W dniach 25-27.11. uczniowie po próbnej maturze (wtorek- czwartek) mają lekcje zgodnie z planem, oprócz tych, którzy w danym dniu piszą próbna maturą  z poziomu rozszerzonego. Ci uczniowie są zwolnieni.                                                                                                                                                W piątek 28.11.2014r.:                                                                                                                                                                                                                                          3a- tylko matura próbna z biologii i chemii,                                                                                                                                                                                                                                  3b- po maturze historii lekcje według planu,  zwolnieni uczniowie zdający wos;                                                                                                                               3c- tylko matura próbna z biologii i chemii,                                                                                                                                                                                                                                                 3d-wszystkie  lekcje według planu, uczniowie zdający fizykę zwolnieni z 7 lekcji;                                                                                                                  3e- po maturze z geografii lekcje według planu;                                                                                                                                                                           3f- po biologii- lekcje według planu.

W dniu egzaminu próbnego należy się stawić w sali egzaminacyjnej nie później niż pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu (odpowiednio o 8.30 i 13.30). Przed wejściem na salę egzaminacyjną okrycia wierzchnie, torby i wszelkie urządzenia elektroniczne proszę zostawić  w wyznaczonych salach – szatniach

klasy 3 a, b – siłownia (pomieszcenie nr 1)

klasy 3 c, d – siłownia (pomieszcenie nr2)

klasy 3 e, f – (czytelnia przy bibliotece)

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O PRZYNIESIENIU NA EGZAMIN:

1.        Długopisu z czarnym wkładem.

2.         Dowodu tożsamości ze zdjęciem (dowód osob., legitymacja szkolna, paszport)- NUMER PESEL

3.        Na matematykę- kalkulatora prostego, linijki i cyrkla.

4.         Na chemię- kalkulatora prostego, linijki.

5.        Na fizykę - kalkulatora prostego, linijki.

6.        Na geografię- lupy, linijki, kalkulatora prostego.

7.        Na historię- lupy.

W dniu 26.11 (środa)  na egzaminie z matematyki na poziomie podstawowym obowiązuje taka sama organizacja  jak  na maturze z  j. polskiego (te same szatnie, sale egzaminacyjne) i  procedury postępowania. Na egzaminach próbnych z języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych obowiązują inne sale. Proszę o uważne sprawdzanie harmonogramu. Listy obowiązujące na egzaminach w danym dniu znajdują się na tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły, natomiast komunikaty związane z organizacją i przebiegiem próbnych egzaminów maturalnych  są na bieżąco umieszczane na na tablicy ogłoszeń dla maturzystów (koło pokoju nauczycielskiego).

Przypominam, ze obecność na egzaminach próbnych jest obowiązkowa.