piątek, 19 wrzesień 2014 09:07

Informacje dla absolwentów Wyróżniony

Uwaga absolwenci , którzy zdali egzamin  maturalny
i chcą  podwyższyć wynik lub przystąpić do egzaminu maturalnego
z nowego przedmiotu dodatkowego w sesji 2015

1.     Absolwent, który  chce podwyższyć wynik lub przystąpić do egzaminu maturalnego z nowego przedmiotu dodatkowego przystępuje ponownie do tego egzaminu na warunkach obowiązujących w roku szkolnym 2013/2014.

2.     Wypełnia odpowiednią deklarację i postępuje zgodnie z instrukcją wypełniania deklaracji zamieszczona na stronie szkoły w zakładce “Komunikaty maturalne”.

3.     Wstępną deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego absolwent składa do 30.09.2014r. Absolwent nie musi składać deklaracji wstępnej. Ostateczny termin złożenia deklaracji upływa 7.02.2014r. Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania zmian w deklaracji. Z dniem 8 lutego deklaracja wstępna staje sie deklaracja ostateczną.

4.     Szczegółowa instrukcja  znajduje się w części III Procedur  organizowania i  przeprowadzania egzaminu maturalnego 2014/2015 w punkcie D,E,F.