czwartek, 04 styczeń 2018 18:17

DEKLARACJE OSTATECZNE

Zgodnie z WEWNĄTRZSZKOLNĄ INSTRUKCJĄ PRZYGOTOWANIA, ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU MATURALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017                                                                                                                  w dniach 2.01.2018 - 19. 01. 2018 r.  można dokonać zmian we wstępnych deklaracjach maturalnych dotyczących wyboru przedmiotów.

W szczególnych przypadkach zmiany takiej można dokonać do 7.02. 2018 r. Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania żadnych zmian.

Uwaga! Jeśli nie chcecie dokonywać żadnych zmian, nie musicie wypełniać jeszcze raz deklaracji ostatecznej, ponieważ z dniem 8.02. 2017 r. wszystkie deklaracje wstępne stają się deklaracjami ostatecznymi.

Zasady wypełnienia deklaracji ostatecznych są takie same jak przy wypełnianiu deklaracji wstępnych (por. Instrukcja wypełniania deklaracji w zakładce dla maturzystów).

Proszę pamiętać o obowiązku potwierdzenia w u wicedyrektora szkoły przyjęcia nowej deklaracji- jest to dowód na złożenie deklaracji maturalnej lub wprowadzenie zmian.

PRZYPOMINAMY, ŻE OBOWIĄZEK POTWIERDZENIA DEKLARACJI PODPISEM UPOWAŻNIONEJ OSOBY I PIECZĘCIĄ SZKOŁY DOTYCZY TAKŻE ABSOLWENTÓW.